Вилучення транспорту для військових потреб: зловживання правом чи обов’язок

Стаття 41 Конституції України передбачає, що ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним, однак примусове відчуження об'єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості.

13:41 23.03.2022

Почесне звання «Мати-героїня»

Сьогодні 21.03.2022 відбулось урочисте вручення посвідчення та нагрудного знака до почесного звання України «Мати-героїня» в приміщенні старостату с. Голосків.

12:36 21.03.2022

За спалювання трави ув'язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна

3 березня 2022 року внесено зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану. Так, у статті 113 «Диверсія» до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, спрямованих на знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер додано і навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності.

12:15 21.03.2022

Актуально: податкова служба Хмельниччини працює з платниками в активному інформаційному полі

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що отримати роз’яснення з питань оподаткування діяльності бізнесу у період воєнного стану можна за контактним телефоном «гарячої лінії» Інформаційно-довідкового департаменту ДПС – 0800-501-007.

14:39 19.03.2022

Національний банк України повідомляє

Навіть у воєнний час шахраї не полишають спроб ошукати громадян. Шахраї мають звичку швидко адаптуватися до нових обставин та реалій і реалізовують нові сценарії шахрайства.

17:20 14.03.2022

Запроваджено кримінальну відповідальність за співпрацю з ворогом та «прославляння» збройної агресії Російської Федерації проти України

В ніч на 24 лютого, російські війська з кількох напрямків здійснили вторгнення на територію України. Це відбулося після того, як глава РФ В. Путін оголосив війну нашій державі.

17:16 14.03.2022

Форменний одяг – прерогатива військових

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». Народні депутати затвердили цей документ. Згідно з указом, воєнний стан запроваджено з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

08:19 13.03.2022

ВАЖЛИВО: зловмисники розсилають фейкові листи від імені Національного банку України

Друзі, останнім часом спостерігається розповсюдження фейкових електронних листів від імені Національного банку України з проханням допомогти Українському Народу та Українській Армії під час воєнного стану.

16:06 11.03.2022

Оголошення

Шановні жителі громади! Просимо вас не збирати ніякі продукти, речі та інший різний інвентар, сільська рада на даний час забезпечує усіх усім необхідним.

13:21 26.02.2022