Почесне звання «Мати-героїня»

Дата: 21.03.2022 12:36

Сьогодні 21.03.2022 відбулось урочисте вручення посвідчення та нагрудного знака до почесного звання України «Мати-героїня» в приміщенні старостату с. Голосків.

Вручив нагороду матері-героїні заступник голови Гуменецької сільської ради Віталій Євгенович Свідер.

Відповідно до Указу Президента України, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку, вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» мешканці села Голосків – Григораш Катерині Павлівні, яка народила та виховала шістьох дітей: Григораш Дмитро Олександрович, Григораш Альона Олександрівна, Григораш Олександр Олександрович, Григораш Надія Олександрівна, Григораш Ілля-Павло Олександрович, Григораш Софія Олександрівна.

В свою чергу мати-героїня висловила щирі слова вдячності за вшанування та визнання її як Матері-героїні.