Відпочинок біля річки –прекрасний у будь-який час року (с.Голосків)

У весняний період річка приваблює відпочиваючих, красою берегів із запашними квітучими вербами, співом незліченної кількості птахів, які повертаються до рідних берегів з теплих країв, безліччю квітів на берегах річок, і прибережних лісів.

09:35 04.05.2017

Відвідали ліквідатора аварії на ЧАЕС

26 квітня вихованці ДНЗ "Журавлик" с. Пудлівці разом із вихователем та працівниками Будинку культури відвідали односельця-ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС Воронюка О.М.

09:46 03.05.2017

Умілі рученята

27 квітня у Слобідо-Гуменецькому клубі працівники культури згідно графіку роботи гуртка "Умілі рученята" виготовляли іграшки із підручних матеріалів (мочалки різних кольорів, паперові і пластикові квіти, стрічки).

10:41 02.05.2017

Веснянки у Слобідці-Гуменецькій

23 квітня, на провідну неділю, на території Слобідо-Гуменецького клуба працівники культури разом із дітками водили хороводи, які знаменували закінчення Великодніх свят.

15:13 28.04.2017

Чорнобиль – скорбота пам’яті людської (Колубаївська ЗОШ)

31 рік тому – 26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

15:06 28.04.2017

Дзвони Чорнобиля

В історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

10:32 27.04.2017

День Чорнобильської трагедії (с.Великозалісся)

26 квітня 2017 року в приміщенні СБК села Великозалісся було проведено годину-розповідь «Чорнобиль – то крик мого краю, Чорнобиль – то рана твоя», присвячену дню Чорнобильської трагедії.

08:55 27.04.2017