Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед дівчат

Дата: 22.05.2018 19:16
Кількість переглядів: 1251

12 травня у м. Славута відбувся чемпіонат Хмельницької області з футболу серед дівчат 2005-2006 років народження. У змаганнях взяла участь команда ДЮСШ «Лідер» (тренер-викладач Дорож Олександр Вікторович).

У першій грі наша команда перемогла суперниць з Славутського району 1:0 у другій грі поступились команді ДЮСШ м. Славута 0:2 та у груповому етапі посіли 2 місце.

У грі за 3-4 місце команда ДЮСШ «Лідер» зустрілась з командою ДЮСШ м. Хмельницький. У першому таймі наші дівчата відкрили рахунок, але для перемоги не вистачило сил, оскільки це була третя гра поспіль! За 5 хвилин до закінчення гри хмельничанки зрівняли рахунок, а на останній хвилині вирвали перемогу. Отже, прикра поразка 1:2 та 4 місце чемпіонату області.

Як повідомив тренер-викладач ДЮСШ «Лідер» О. Дорож: «За рівнем та організацією гри дівчата нічим не поступались командам, що посіли з першого по третє місця, а на результат значною мірою вплинула далека дорога та щільний графік нашої команди (дівчата відіграли три гри поспіль)».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Повідомлення про результати проведеного конкурсу щодо оцінки майна