Моє село – душі криниця

Дата: 23.05.2018 10:29

Моє село полями оповите
До щему наймиліше на землі
Окрайчик неба у зеленім житі
Що світиться, мов зірочка, в імлі.
Правічне поле, де медова кашка
Неначе море сонячне шумить
І вигляда із колосків ромашка,
І волошковий всесвіт жебонить.

20 травня в селі Дубинка відзначили День села. Урочиста частина розпочалася з вітальних слів ведучих Катерини Лубинецької та Арсена Оганесяна, які передали вітальне слово отцю Степану, голові Гуменецької сільської ради Інні Григорівні Абдулкадирові, старості села Віталію Сьомко. А ще із солодкими подарунками для дітей завітав головний агроном УАТГ і СТОВ «Гуменецьке» Ульрік Пуансо.

Святковий концерт відбувся за участі учасників художньої самодіяльності Залісько –2 СБК та учнів НВК.

І як завжди, не обійшлося без подарунків, якими щороку вшановує жителів села сільська рада.

Далі святкування перемістилося в с. Залісся Друге.

О 15.00 год. розпочався святковий концерт піснею «Ласкаво просимо». Ведучі запросили до вітального слова голову сільської ради Інну Григорівну, старосту села Віталія Леонтійовича, начальника відділу освіти, культури, спорту та туризму Лілію Срібняк, заступника начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Руслану Онуфрієву.

А ще з вітальним словом до присутніх звернулися власники місцевих підприємств.

Жителі села насолоджувалися концертною програмою місцевих аматорів,учасників художньої самодіяльності, учнів та вихованців НВК.

А ще напередодні святкування, як завжди, кожен житель села отримав від сільської ради – подарунок.

Організатори свята потурбувалися про дозвілля кожного – діти розважалися на батутах, а молодь танцювала під запальну «живу» музику.

Свято пройшло в гарній, радісній атмосфері.

фото Дубинка:

фото Залісся Друге: