Гаївки, веснянки у Вербці

Весна красна наступає Великдень благословляє І святкує світ увесь Бо в цей День Христос Воскрес То ж радійте світу, люди, Хай між вами згода буде.

11:05 23.04.2017

Благоустрій с.Голосків

4-6 квітня в Голоскові відбувся черговий „суботник” по благоустрою території села.

10:54 23.04.2017

Засідання творчої майстерні керівників шкіл області «Шлях до успіху»

20 квітня 2017 року на базі Гуменецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» Гуменецької сільської ради відбулося засідання творчої майстерні керівників шкіл області «Шлях до успіху» на тему «Побудова розвивального середовища регіональної освіти в умовах становлення нової української школи».

12:45 21.04.2017

Футбол

20 квітня у м. Кам'янець-Подільський на стадіоні ПДАТУ відбулась гра 12 туру дитячо-юнацької футбольної ліги Хмельницької області.

08:22 21.04.2017

Великдень у Голоскові

18 квітня в с.Голосків проведена народознавча година "Великодня радість землю обіймає".

16:56 20.04.2017

Гаївки у Сахкамені

В Сахкамені вже стало традицією проведення, на другий день Великодня, фольклорного свята біля сільського Храму.

20:40 19.04.2017

Семінар із керівниками клубних закладів

13 квітня працівники Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтв провели семінар, на якому розкрили питання роботи клубних закладів в умовах децентралізації, шляхи та методи ефективної взаємодії культурно-освітніх закладів у громаді.

18:16 19.04.2017

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад керівників клубних закладів та народного музею

Відповідно до законів України «Про культуру», «Про музеї та музейну справу», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради проведено 13 квітня 2017 року конкурс на заміщення вакантних посад керівників клубних закладів та народного музею, що перебувають в комунальній власності Гуменецької сільської ради, а саме: директора Гуменецького сільського будинку культури, завідувача Абрикосівським сільським клубом, директора Великозаліського сільського будинку культури, директора Пудловецького сільського будинку культури, завідувача Улянівським сільським клубом, завідувача Вербецьким сільським клубом, завідувача Колубаївським сільським клубом, завідувача Малозаліським сільським клубом, директора Думанівського сільського будинку культури, завідувача Сахкамінським сільським клубом, завідувача народним музеєм історії села Нігин.

18:10 19.04.2017