Пряма трансляція засідання конкурсної комісії

15:03 19.04.2017

Повідомлення про час та місце проведення засідання конкурсної комісії

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради повідомляє про час та місце проведення першого засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посади директора Гуменецької публічної бібліотеки та завідувачів сільських бібліотек-філій комунальної власності Гуменецької сільської ради

11:29 18.04.2017

Атестація Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до частини третьої статті 40 Закону України „Про загальну середню освіту”, наказу МОН України від 30 січня 2015 року № 67 „Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів”, на виконання Плану проведення державної атестації навчальних закладів Гуменецької об’єднаної територіальної громади, затвердженого наказом відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради від 01.02.2016 року № 26-но, наказу відділу освіти, культури, спорту і туризму № 74-но від 18.02.2017 року «Про проведення державної атестації Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» з метою здійснення контролю за діяльністю навчального закладу в термін з 02.03.2017 року по 16.03.2017 року проведено атестаційну експертизу Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

17:06 13.04.2017

Робота органів управління у сфері цивільного захисту населення

7 квітня 2017 року Гуменецька об'єднана територіальна громада прийняла участь в зборі-нараді з підведення підсумків роботи органів управління у сфері цивільного захисту населення області за І квартал 2017 року та визначення основних завдань на ІІ-й квартал 2017 року, яка відбулася в малому залі засідань Хмельницької обласної державної адміністрації.

16:34 13.04.2017

Пряма трансляція засідання комісії

Друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників клубних закладів культури Гуменецької сільської ради та завідувача народним музеєм історії села Нігин

11:13 13.04.2017

Виїзд мультидисциплінарної команди в с. Голосків та с. Пудлівці

3 та 12 квітня 2017 року мультидисциплінарна команда комульної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» здійснила виїзд в села Голосків та Пудлівці.

09:27 13.04.2017