Хмельницька обласна Спартакіада школярів з легкої атлетики

Дата: 25.05.2018 09:25

7-8 травня у м. Хмельницький відбулась обласна Спартакіада школярів з легкої атлетики. У змаганнях приймали участь збірні команди міст, районів, ОТГ Хмельницької області.

Честь Гуменецької об’єднаної територіальної громади під керівництвом Дубчака Миколи Миколайовича та Лубинецької Катерини Анатоліївни захищали легкоатлети Гуменецького НВК, Залісько Другого НВК та Нігинської ЗОШ.

Призерами змагань стали:

Яловик Вікторія – 2 місце штовхання ядра;
Розумовський Ілля – 3 місце біг 110 м з бар’єрами;
Буковський Дмитро – 3 місце метання спису.

А збірна команда Гуменецької ОТГ пропустивши вперед команди міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Старокостянтинова, Нетішина, Полонного, Стару Синяву, Дунаївців, Старокостянтинівського району, посіла почесне 9 місце. А серед районів та ОТГ наші легкоатлети стали четвертими.

Читати статтю Моє село – душі криниця (Свято сіл Дубинка та Залісся Друге)