Самоцвіти дитячих талантів

Дата: 25.05.2018 14:11
Кількість переглядів: 1939

14 травня 2018 року Центром дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

На заході були присутні голова Гуменецької сільської ради Абдулкадирова І.Г.; начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Срібняк Л.О.

Оцінювало творчі здібності наших учасників обласне журі у складі:
Заслуженого працівника освіти України, директора ХОЦНТТУМ Гончарука Г.М.;
заступника директора з навчальної роботи ХОЦНТТУМ, Заслуженого працівника освіти України Жолобок Н.В.;
завідувача навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів ХОЦНТТУМ Стельмах І.А.;
методистів навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів ХОЦНТТУМ Барабаш В.П., Митко О.М.

Огляд-конкурс розпочався з презентації вихованцями виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. 100 дитячих творчих робіт було представлено на розгляд журі. Вихованцями гуртків проведено 5 майстер-класів з різних технік, а саме: художнє різьблення по дереву (керівник гуртка Шуліко О.С.); оригамі (керівник Погребна Т.О.); народна лялька (керівник Качур К.В.); живопис (керівник Ляховецька Н.М.); початково-технічне моделювання (керівник Костюк О.А.).

У «Самоцвітах дитячих талантів» взяли участь близько 300 школярів у 22 номерах вокального, хореографічного, інструментального, літературно-мистецького жанрів. Юні таланти продемонстрували найкращі номери, що свідчить про високий рівень підготовки творчих колективів до цього урочистого та святкового дійства.

По завершенню заходу до колективів звернувся директор ХОЦНТТУМ Гончарук Григорій Макарович, вручивши дипломи та грамоти вихованцям ЦДЮТ Гуменецької сільської ради – переможцям всеукраїнських та обласних фестивалів-конкурсів.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Хмельницька обласна Спартакіада школярів з легкої атлетики