Дата: від до Скинути

Окружною прокуратурою забезпечено збереження пам’ятки культурної спадщини на Чемеровеччині

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою підтримано в суді вимоги заяви про передачу у власність Чемеровецької територіальної громади пам’ятки архітектури національного значення.

14:11 30.09.2021

26 вересня 2021 року було проведено опитування щодо оцінки роботи працівників бюджетної сфери населених пунктів Голосків та Улянівка.

11:07 28.09.2021

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторних актів

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторних актів – проекту рішення Гуменецької сільської ради «Про затвердження вартості платних послуг, які надаються закладами культури та екскурсійних послуг на об’єктах Гуменецької об’єднаної територіальної громади»

08:55 24.09.2021

НА ЗАХИСТІ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ

♦ Вжито заходів, спрямованих на недопущення фактів порушення Закону при здійсненні закупівель за бюджетні кошти та поновлення інтересів держави ♦ За втручання прокуратури повернуто у комунальну власність територіальної громади землю сільськогосподарського призначення

13:24 21.09.2021

Платники спілкувались з податківцями по телефонному зв’язку «гаряча лінія»

Відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування»; «Порядок і терміни реєстрації програмних РРО»; «Подання звітності в електронному вигляді».

08:50 20.09.2021

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Повна назва документа державного планування: «Детальний план території для будівництва закладу загальної середньої освіти Голосківської ЗОШ I-III ступенів Гуменецької сільської ради Кам`янець-Подільського району Хмельницької області».

08:24 17.09.2021

Пенсійний фонд України інформує

Керівництво головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області регулярно здійснює особистий прийом громадян відповідно до затвердженого Графіку, з яким можна ознайомитись на інформаційній сторінці вебпорталу ГУ ПФУ в Хмельницькій області за посиланням  https://www.pfu.gov.ua/km/ в рубриці «Контакти».

08:50 09.09.2021