Інформує ДМС України

Управління державної міграційної служби у Хмельницькій області Кам’янець-Подільський відділ інформує, що 24 березня 2021року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 317 № «Про деякі питання визнання особою без громадянства», якою затверджено Порядок розгляду заяв про визнання особою без громадянства.

16:35 22.11.2021

РІК ДІЯЛЬНОСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ: ВТІЛЕННЯ ВАЖЛИВИХ ІНІЦІАТИВ ДЛЯ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

Рівно рік тому, 7 грудня – у День місцевого самоврядування, стартувала діяльність депутатського корпусу Хмельницької обласної ради. Протягом року обласна рада восьмого скликання плідно працювала та у своїй діяльності продемонструвала результати щодо ефективності забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, використання бюджетних коштів. Варто зазначити, що депутати обласної ради брали активну участь у житті територіальних громад, інтереси яких вони представляють в обласній раді. За участі керівництва обласної ради та обласних обранців втілено низку ініціатив, які відіграють чималу роль у життєдіяльності регіону.

14:36 22.11.2021

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

13:26 11.11.2021

На Кам'янеччині судитимуть листоношу, яка привласнила гроші місцевих жителів

За процесуального керівництва Кам'янець-Подільської окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно листоноші одного з відділень зв'язку Кам'янець-Подільського району, яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України.

10:21 11.11.2021

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

♦ Розбивав вікна у кавових кіосках та викрадав грошові кошти, а тепер понесе за скоєне кримінальну відповідальність ♦ Житель міста Кам’янця-Подільського, який викрадав велосипеди, поніс кримінальну відповідальність за скоєне

09:41 05.11.2021

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БРАКОНЬЄРСТВО

Сучасне браконьєрство з його масовістю, технічним оснащенням (прилади нічного бачення, супутниковий зв'язок, комп'ютери, прилади навігації, електронні манки, ехолоти, електровудки, скорострільні карабіни,  швидкохідні катери, всюдиходи) та безкарністю представляє загрозу екологічній безпеці України.

20:50 02.11.2021

Кам’янець-Подільський відділ УДМС інформує: змінили прізвище – змініть паспортні документи

Відповідно до ст. 35 Сімейного кодексу України, наречені мають право на вибір прізвища при реєстрації шлюбу. Зміна прізвища тягне за собою ряд обов'язкових правових наслідків, і в першу чергу це стосується необхідності заміни паспортних документів після одруження. В першу чергу, оформлюється паспорт громадянина України у формі ID-картки, а вже на його підставі – новий закордонний паспорт.

08:56 28.10.2021