Запрошуємо на навчання

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ УНІВЕРСИТЕТУ „УКРАЇНА” – це заклад вищої освіти, де кожна молода людина може реалізувати свій потенціал здобувши якісну, сучасну освіту за спеціальностями:

08:49 28.10.2021

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Єдиний рахунок це комфортна сплата податків і зборів ♦ Одноразове (спеціальне) декларування: декларацію декларант має подати особисто в електронній формі ♦ «Гаряча лінія» із начальником Кам’янець-Подільської ДПІ

08:29 26.10.2021

Шановні жителі громади

23 жовтня о 11:00 годині в приміщенні Гуменецької сільської ради (с. Гуменці, вул. Першотравнева, 69), відбудеться виїздний прийом громадян прокурором Кам'янець-Подільської окружної прокуратури, з метою виявлення фактів домашнього насильства.

09:15 22.10.2021

Шановні жителі громади

23 жовтня о 11:00 годині в приміщенні Гуменецької сільської ради (с. Гуменці, вул. Першотравнева, 69), відбудеться виїздний прийом громадян ювенальним прокурором Кам'янець-Подільської окружної прокуратури, з метою виявлення фактів домашнього насильства щодо  неповнолітніх дітей або за їх участю

14:12 21.10.2021

Чи потрібно відображати цифрове значення марки акцизного податку у фіскальному чеку: новозміни у застосуванні РРО/ПРРО

Як повідомили в управлінні податкового аудиту Головного управління ДПС у Хмельницькій області, відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 08.06.2021 № 329 "Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних документів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.06.2020 за №832/36454, внесено зміни до форми та змісту розрахункових документів.

12:45 21.10.2021

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Порядок подання повідомлення про використання єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування ♦ Триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування!

15:00 18.10.2021