Відповідальність за браконьєрство

За процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури закінчено досудове розслідування та спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного полювання, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 248 КК України.

09:54 13.10.2021

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

♦ Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: право на подання  Декларації про активи у вигляді права грошової вимоги за договором позики. ♦ ІТС «Електронний кабінет»: можливість сплати податків та зборів. ♦ Легальна заробітна плата – гарантія соціального захисту.

16:01 11.10.2021

Безпека оператора котельні під час опалювального сезону

Відповідальним за безпечну експлуатацію і технічний стан котлів призначається особа з числа фахівців підприємства, що мають досвід роботи з експлуатації котлів, що пройшли перевірку знань у встановленому порядку і що мають відповідне посвідчення.

14:45 11.10.2021

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРИВАТИЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

05.10.2021 р. сесією Гуменецької сільської ради прийнято рішення №8 «Про включення екскаватора марки ЕО-2621В до переліку об'єктів, що підлягають приватизації» та №9 «Про включення автомобіля УАЗ 469Б до переліку об'єктів, що підлягають приватизації».

17:13 06.10.2021

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ щодо питання встановлення приватним акціонерним товариством «Київстар» базової станції мобільного зв’язку на димохідній трубі котельні Гуменецького ліцею за адресою: вулиця Шкільна, 2, село Гуменці, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

13:43 01.10.2021