ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 01.10.2021 13:43

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ
щодо питання встановлення приватним акціонерним товариством «Київстар» базової станції мобільного зв’язку на димохідній трубі котельні Гуменецького ліцею за адресою: вулиця Шкільна, 2, село Гуменці, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

01.11.2021 р. о 10:00 год. за адресою: с. Гуменці, вул. Першотравнева, 68, Кам’янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл. (сільський Будинок Культури) будуть проходити громадські слухання з питання встановлення приватним акціонерним товариством «Київстар» базової станції мобільного зв’язку на димохідній трубі котельні Гуменецького ліцею за адресою: вулиця Шкільна, 2, село Гуменці, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область.

Право голосу на загальних громадських слуханнях мають усі повнолітні особи (жителі с. Гуменці), крім осіб, які визнані недієздатними за рішенням суду.

Рішення виконавчого комітету Гуменецької сільської ради від 30.09.2021 №107 "Про проведення громадських слухань"