Конкурс з проведення експертної оцінки майна

Дата: 07.10.2021 16:52

Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу з проведення експертної оцінки майна

1. Дата проведення конкурсу: 25.10.2021 р.; час проведення конкурсу: 09:00 год. (об’єкт 2.1.) та 09:30 год. (об’єкт 2.2.); місце проведення конкурсу: Гуменецька сільська рада, загальний відділ, (вул. Першотравнева 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька область).

2. Відомості про об’єкти оцінки:

2.1. Екскаватор ЕО-2621В, номер шасі 420301, маса машини 5400 кг, об'єм двигуна 4940 куб. см, рік випуску 1985;

2.2. Автомобіль УАЗ 469Б, категорія Б, номер шасі 493897 5375, повна маса 3500 кг, маса без навантаження 2400 кг, категорія В, об'єм двигуна 2445 куб. см, рік випуску 1982.

3. Кінцевий термін подання документів: не пізніше п’яти робочих днів до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд Комісії:

-заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

До заяви додаються:

-копія установчого документа суб'єкта оціночної діяльності (претендента);

-копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

-копія сертифікату суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

-інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо досвіду його роботи, кваліфікації та особистого досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

5. Вимоги до конкурсної пропозиції: конкурсна пропозиція подається претендентами в запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

6. Місцезнаходження комісії: Гуменецька сільська рада, загальний відділ, (вул. Першотравнева 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька область)/ тел. 75-9-10.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Голові Гуменецької сільської ради

І. Абдулкадировій

про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності