A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

Дата: 05.11.2021 09:41
Кількість переглядів: 648

♦ Розбивав вікна у кавових кіосках та викрадав грошові кошти, а тепер понесе за скоєне кримінальну відповідальність
♦ Житель міста Кам’янця-Подільського, який викрадав велосипеди, поніс кримінальну відповідальність за скоєне


Розбивав вікна у кавових кіосках та викрадав грошові кошти, а тепер понесе за скоєне кримінальну відповідальність

Працівниками Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у суді доведено вину мешканця міста Кам’янця-Подільського, який таємно викрадав грошові кошти з приміщень торгових кіосків з кавою.

За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом окружної прокуратури слідчим відділом Кам’янець-Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в області, встановлено, що 17.01.2020 о 04 годині 30 хвилин один із мешканців міста Кам’янця-Подільського підійшов до вікна торгового кіоску «7/30 сoffee» по вулиці Лесі Українки, 30, в місті Кам’янець-Подільський та за допомогою каменю, який знайшов неподалік, розбив його та шляхом просування руки проник до приміщення вказаного кіоску, звідки викрав із шухляди прилавку залишок розмінних грошових коштів каси кіоску на загальну суму 2000 гривень.

Того ж дня, о 04 годині 50 хвилин він шляхом розбиття вікна торгового кіоску «7/30 сoffee», по вулиці Огієнка, 55, в місті Кам’янець-Подільський, просунувши руку, проник до приміщення вказаного кіоску, звідки також викрав із шухляди прилавку залишок розмінних грошових коштів каси кіоску на загальну суму 2000 гривень.

Крім того, 22.01.2020 о 04 годині 20 хвилин він же, підійшов до кіоску «7/30 сoffee», що знаходиться по проспекту Грушевського в місті Кам’янець-Подільський, де пошкодив ролети вікна та за допомогою каменю, який знайшов неподалік, розбив його та, просунувши руку, проник до вказаного кіоску, де викрав із шухляди прилавку залишок розмінних грошових коштів каси кіоску на загальну суму 640 гривень.

Того ж дня, о 04 годині 53 хвилини він же, підійшов до вікна торгового кіоску «a’ROMA сoffee», що по вулиці Лесі Українки, 30, в місті Кам’янець-Подільський, за допомогою каменю, який знайшов неподалік, розбив його та шляхом просування своєї руки таємно викрав із шухляди прилавку залишок розмінних грошових коштів каси кіоску на загальну суму 1300 гривень.

Обвинувачений свою вину визнав повністю та відшкодував завдані збитки.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 27.10.2021 засудженому призначено покарання у виді реального позбавлення волі на строк 3 роки.


Житель міста Кам’янця-Подільського, який викрадав велосипеди, поніс кримінальну відповідальність за скоєне

Працівниками Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у суді доведено вину мешканця міста Кам’янця-Подільського, який таємно викрадав з приміщень під’їздів велосипеди.

За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом окружної прокуратури слідчим відділом Кам’янець-Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в області, встановлено, що 21 квітня 2021 року близько 01 год. 00 хв. один із місцевих жителів скориставшись тим, що двері в гуртожиток по вулиці Нігинське шосе, 26, в місті Кам’янці-Подільському незачинені, проник у приміщення гуртожитку, де, піднявшись на 5 поверх та відчинивши двері, проник до балконного приміщення, в якому зберігають свої особисті речі мешканці гуртожитку, та за допомогою заздалегідь принесених з собою кусачок, пошкодивши протиугінний тросовий замок, яким був закріплений велосипед, викрав велосипед.

Після чого, піднявшись на 6 поверх та відчинивши двері, проник до балконного приміщення, де за допомогою заздалегідь принесених з собою кусачок, пошкодивши протиугінний тросовий замок, яким був закріплений велосипед, також таємно викрав велосипед.

Крім того, 22 квітня 2021 року близько 05 год. 00 хв., він же скориставшись тим, що двері в під’їзд №2, по вулиці Матросова, в місті Кам’янці-Подільському залишись незачиненими, проник у приміщення під’їзду, де шляхом пошкодження протиугінного тросового замку, яким був закріплений велосипед, із майданчику розташованого на першому поверху вказаного під’їзду, умисно викрав велосипед.

Тоді ж, близько 05 год. 15 хв. шляхом відчинення металевих дверей проник до під’їзду №1, будинку №154, що по вулиці Тімірязєва, в місті Кам’янці-Подільському, де із сходинкового майданчику, розташованого між першим та другим поверхом вказаного під’їзду викрав велосипед.

Крім того, він же, 03 травня 2021 року близько 23 год. 30 хв., скориставшись тим, що двері до під’їзду №4 будинку №77 по вулиці Вокзальна в місті Кам’янці-Подільському незачинені, проник у приміщення під’їзду, де перебуваючи на першому поверсі, за допомогою заздалегідь принесених з собою кусачок, пошкодивши протиугінний тросовий замок, із площадки, яка розташована на першому поверсі під сходинковим маршем викрав велосипед.

Після чого, того ж дня, близько 23 год. 32 хв., діючи з єдиним умислом спрямованим на таємне викрадення чужого майна, скориставшись тим, що двері до під’їзду будинку незачинені, проник у приміщення під’їзду №4 будинку №77 по вулиці Вокзальна, в місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області, де із площадки, яка розташована на першому поверсі під сходинковим маршем, також умисно викрав велосипед.

Обвинувачений свою вину визнав повністю та частково відшкодував завдані збитки.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 15.09.2021 засудженому призначено покарання у виді реального позбавлення волі на строк 3 роки.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано