A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

НА ЗАХИСТІ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ

Дата: 21.09.2021 13:24
Кількість переглядів: 628

♦ Вжито заходів, спрямованих на недопущення фактів порушення Закону при здійсненні закупівель за бюджетні кошти та поновлення інтересів держави
♦ За втручання прокуратури повернуто у комунальну власність територіальної громади землю сільськогосподарського призначення


Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою вживаються заходи,
спрямовані на недопущення фактів порушення Закону при здійсненні закупівель за бюджетні кошти та поновлення інтересів держави.

У поточному році виявлено непоодинокі факти ініціювання постачальниками пального та природного газу внесення змін до вже укладених договорів, якими збільшується ціна предмета закупівлі, при цьому зменшується його обсяг. Безпідставне збільшення ціни обґрунтовується її значним та суттєвим коливанням на ринку. Наведене сприяє порушенням економічних інтересів держави у бюджетній сфері при здійсненні публічних закупівель.

Зокрема встановлено, що одним з навчальних закладів Кам’янець-Подільського району в поточному році безпідставно укладено з постачальником ряд додаткових угод до договору постачання природного газу, внаслідок чого суттєво збільшено ціну придбаного товару а також зменшено його обсяги, що призвело до переплат бюджетних коштів на суму більш ніж 95 тис. грн.

З метою захисту інтересів держави Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою спрямовано до Господарського суду Хмельницької області позовну заяву про визнання вказаних додаткових угод недійсними та повернення державі безпідставно сплачених коштів, яка в даний час перебуває на розгляді.


За втручання прокуратури повернуто у комунальну власність територіальної громади землю сільськогосподарського призначення

За реагування Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до комунальної власності Новоушицької селищної ради фактично повернуто земельну ділянку загальною площею 1,9830 га., вартістю 28902,88 гривень, розташовану на території Новоушицької ОТГ.

Як встановлено, всупереч вимог ст.ст. 116, 118, 121 Земельного кодексу України,  місцева мешканка при зверненні до сесії Новоушицької селищної ради із заявою надала недостовірну інформацію про те, що не використала право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Так, Новоушицьким районним судом  прийнято рішення про задоволення позову керівника Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, поданого в інтересах держави в особі Новоушицької селищної ради до місцевої жительки про скасування рішення сесії Новоушицької селищної ради та повернення земельної ділянки площею 1,9830 га.

На виконаннярішення суду, яке набрало законноїсили, у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно скасовано запис про право власності відповідача на вищевказану ділянку.


Кам’янець-Подільська окружна прокуратура


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано