Інформує Кам’янець-Подільська ДПІ

Кам'янець-Подільська ДПІ звертається до громадян міста та району щодо проведення звірки даних житлової, нежитлової нерухомості, у яких площа будинків або квартир підлягає оподаткуванню, а саме:

11:55 20.07.2021

Оголошення

17 серпня 2021 року о 10:00 в приміщені старостату с. Думанів, з метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту «Детального плану території з метою будівництва базової станції стільникового зв’язку мережі «Київстар» за межами с. Думанів Кам’янець-Подільського району», замовником якого є Кам’янець-Подільська РДА, а розробником ТОВ «ЗАЦ «КАРАТ» м. Хмельницький.

08:32 14.07.2021

Інформує Кам’янець-Подільська ДПІ

♦ Подаємо податкову звітність засобами електронного зв’язку ♦ Повідомлення про прийняття працівника на роботу до органів ДПС – обов’язок кожного роботодавця

14:40 12.07.2021

Підвищено мінімальні розміри пенсій по інвалідності внаслідок Чорнобильської катастрофи

1 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

13:44 09.07.2021

Фонд соціального страхування України: поетапне впровадження електронних листків непрацездатності

13:32 05.07.2021