Дата: від до Скинути

Кам’янець-Подільський РВ УДМС інформує: порядок оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Однією із переліку адміністративних послуг, які надаються Міграційною службою області є оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон. Такий біометричний документ виготовляється незалежно від місця реєстрації, тому подати заяву на його оформлення можна у будь-якому територіальному підрозділі служби, у відповідних центрах надання адміністративних послуг області або ж у Хмельницькому центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

16:27 19.05.2021

Задоволено 6 позовів окружної прокуратури, в результаті чого в державну власність буде повернуто 6 земельних ділянок загальною площею 12 га на суму 864 000 грн.

За результатами розгляду позовних вимог Кам’янець-Подільської окружної прокуратури 13.05.2021 Кам’янець-Подільським міськрайонним судом задоволено 6 позовів окружної прокуратури в інтересах держави, про витребування 6 земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів Китайгородської сільської ради Кам’янець-Подільського району, загальною площею 12 га на суму 864 000 грн.

16:26 19.05.2021

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

09:10 18.05.2021

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою у суді доведено вину мешканця міста у вчиненні кримінальних правопорушень

За принципової позиції Кам’янець-Подільської окружної прокуратури обвинуваченого за вчинення на території міста ряду злочинів засуджено до реальної міри покарання у виді позбавлення волі

08:17 18.05.2021

За принципової позиції прокуратури державі повернуто земельну ділянку вартістю 144 тис. грн.

Вивченням питання законності надання земельних ділянок державної власності на території Довжоцької сільської ради встановлено, що наказом Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області передано у власність жителю Кам’янець-Подільського району земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 2 га, що знаходиться за межами населених пунктів Довжоцької сільської ради Кам’янець-Подільського району.

08:49 17.05.2021

ТОВ "Енселко-Агро" повідомляє про обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Думанів, Залісся Друге, Дубинка, Великозалісся, Киселівка з 17.05.2021 по 22.05.2021:

17:51 14.05.2021

Три місяці арешту за придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів

Працівниками Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у суді доведено вину мешканця міста Кам’янця-Подільського, який незаконно придбав, виготовив та зберігав особливо небезпечний наркотичний засіб - «канабіс».

09:58 13.05.2021

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура застерігає водіїв вантажних та великогабаритних транспортних засобів бути особливо уважними під час дорожнього руху

За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури слідчим відділом поліції встановлено, що водій керуючи вантажним автомобілем, здійснюючи в місті Кам’янці-Подільському на регульованому перехресті маневр повороту праворуч на дозволений зелений сигнал світлофора в порушення вимог Правил дорожнього руху, а саме не подавши сигнал покажчиком повороту праворуч завчасно до початку маневру, через габарити керованого ним транспортного засобу, виконував поворот не зайнявши крайнього правого положення на проїзній частині, перед зміною напрямку руху не переконався, що це не створить небезпеки чи перешкод іншим учасникам дорожнього руху, не звернувся при цьому для забезпечення безпеки вказаного маневру за допомогою до інших осіб, повертаючи праворуч не надав дорогу велосипедисту який рухався прямо в попутному напрямку по проспекту біля правого краю проїзної частини, здійснивши таким чином наїзд передньою частиною керованого ним вантажного автомобіля на велосипедиста, який від отриманих травм помер на місті події.

08:29 12.05.2021