Програма розвитку АПК Хмельницької області

Департамент розвитку промисловості та агропроомислового розвитку Хмельницької обласної даржавної адміністрації здійснює координацію роботи з виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 роки:

14:04 15.01.2021

У разі самоізоляції або хвороби на COVID-19 ФССУ оплачує лікарняні, видані за спрощеною процедурою

У разі підтвердженого діагнозу COVID-19 або потреби в оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під меднаглядом, відповідні лікарняні листки не потребують погодження із заввідділення або ЛКК для їх продовження на термін понад 10 днів.

17:00 30.12.2020

До уваги платників податків!

- з 1 січня 2021 року вводяться в дію нові бюджетні рахунки; - особливості списання податкового боргу платникам єдиного внеску.

14:00 29.12.2020

Де можна вклеїти фотокартку до паспорта громадянина України по досягненні 25- та 45- ти річного віку під час карантинних заходів

Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. На даний час паспорти громадянина України мають сучасний вигляд та оформляються у формі ID-картки, але чинними залишаються також паспорти громадянина України попереднього зразка, які мають вигляд паспортної книжечки.

09:51 17.12.2020

Соціальний захист застрахованих осіб, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19

Фонд соціального страхування України реалізує державне завдання та активно здійснює соціальний захист застрахованих осіб, у тому числі медичних працівників, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.

16:20 12.11.2020

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ