Представництво прокуратурою інтересів держави при визнанні майна безхазяйним

Кам`янець-Подільська місцева прокуратура ефективно використовує представницькі повноваження з метою захисту державних інтересів у сфері використання та охорони комунального майна.

08:30 25.03.2021

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду соціального страхування

Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

09:49 24.03.2021

Податкова служба інформує

♦ Повідомлення про корупцію або пов’язаного з корупцією правопорушення з боку службових осіб ГУ ДПС у Хмельницькій області, вчасне реагування та перевірка такої інформації. ♦ Кампанія декларування – 2021: порядок оподаткування доходу, отриманого малолітньою/неповнолітньою дитиною подарунка (cпадщини). ♦ До податківців завітали студенти.

09:23 24.03.2021

Фонд соціального страхування України повідомляє

♦ Вимоги безпеки та охорони праці при підготовці та виконанні весняно-польових робіт ♦ Вимоги безпеки під час використання пестицидів та мінеральних добрив ♦ Вимоги безпеки під час обробітку ґрунту, сівби, садіння і догляду за посівами ♦ Рекомендації щодо дотримання вимог техніки безпеки на весняно-польових роботах ♦ Кого повідомляти про нещасний випадок на виробництві

10:57 18.03.2021

Податкова інформує

• Платникам податків: як не потрапити у групу ризиків по РРО/ПРРО та працювати у комфортних умовах правового поля • • Співпраця податківців з платниками • • УВАГА, ГАРЯЧА ЛІНІЯ! •

08:28 16.03.2021

Позов Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури про стягнення до бюджету коштів за проїзд великоваговим транспортним засобом задоволено судом

Господарським судом Хмельницької області задоволено позов місцевої прокуратури, заявлений в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті (далі – Укртрансбезпека) до приватного підприємства про стягнення 7 тис. грн. за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом.

15:35 10.03.2021

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Обмеження щодо права на списання штрафних (фінансових санкцій) та пені для деяких категорій платників ♦ ♦ Особливості застосування  фізичними особами – підприємцями, платниками єдиного податку РРО та/або ПРРО ♦ Обмеження щодо права на списання штрафних (фінансових санкцій) та пені для деяких категорій платників

13:04 09.03.2021

Почесне звання «Мати-героїня»

Все у нашому житті пов’язане із жінкою. Жінка – мати, бабуся, дружина, кохана. Але перш за все вона є матір’ю. Ніжна та дбайлива, мудра та невтомна берегиня великого сімейного вогнища, вона народжує та виховує дітей, даруючи їм материнську ласку та турботу. Такі жінки живуть серед нас у нашій Гуменецькій громаді, жінки, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

14:00 05.03.2021