Інформує пенсійний фонд

* Особливості відпустки без збереження заробітної плати під час карантину * * Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2021 року *

09:16 03.06.2021

ОБЕРЕЖНО, ШАХРАЇ

Незважаючи на неодноразові попередження та нагадування з боку правоохоронних органів, наші громадяни продовжують потрапляти на гачок шахраїв, які зловживаючи довірою або обманом видурюють в них останні копійки.

08:47 03.06.2021

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

* ЗАВЕРШЕНО СУДОВИЙ РОЗГЛЯД У СПРАВІ ПРО НАПАД НА ПОТЕРПІЛУ ПОХИЛОГО ВІКУ З МЕТОЮ НАЖИВИ * * Кам’янець-Подільським міськрайонним судом розглянуто кримінальне провадження щодо особи, яка в минулому році вчинила на території міста пограбування одного з мешканців *

11:08 31.05.2021

Візит голови Хмельницької обласної ради

27 травня голова обласної ради Віолета Лабазюк, за участі депутатів обласної ради Гая І. В. та Цуглевича Я. М., відвідала Гуменецьку сільську територіальну громаду. Метою планового робочого візиту було ознайомлення з соціально-економічним розвитком громади в контексті реформи децентралізації.

10:21 28.05.2021

Урядова «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» 15-47

Урядова «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» з попередження домашнього насильства та торгівлі людьми 15-47 працює цілодобово. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

13:34 26.05.2021

Державними аудиторами Хмельниччини впродовж чотирьох місяців 2021 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 20,5 млн. гривень

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень-квітень поточного року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму 11,3 млн гривень. Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 20,5 млн. грн (з врахуванням відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених у попередніх роках).

16:40 24.05.2021