Дата: від до Скинути

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура попереджає про поширені випадки шахрайств через мережу Інтернет

За перше півріччя 2021 року продовжують мати місце випадки вчинення шахрайств при купівлі та продажу товарів через мережу інтернет за допомогою соціальних мереж, та спеціалізованих платформ.

08:48 28.08.2021

Проєкт рішення про зміну типу навчального закладу с. Нігин

Гуменецька сільська рада доводить до відома жителів Гуменецької сільської ради проект рішення «Про зміну назви та перепрофілювання (зміна типу) Нігинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на Нігинську гімназію (зі структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» (проект рішення додається). Сільською радою буде проведено громадське обговорення вищезазначеного проекту рішення сесії Гуменецької сільської ради.

12:56 27.08.2021

Проєкт рішення про зміну типу навчального закладу с. Залісся Друге

Гуменецька сільська рада доводить до відома жителів Гуменецької сільської ради проект рішення «Про зміну назви та перепрофілювання (зміна типу) Залісько-2 навчальновиховного комплексу у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного навчального закладу Гуменецької сільської ради Кам’янецьПодільського району Хмельницької області на Залісько Другу гімназію (зі структурними підрозділами початкова школа та дошкільний підрозділ) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» (проект рішення додається). Сільською радою буде проведено громадське обговорення вищезазначеного проекту рішення сесії Гуменецької сільської ради.

12:50 27.08.2021

Проєкт рішення про зміну типу навчального закладу с. Голосків

Гуменецька сільська рада доводить до відома жителів Гуменецької сільської ради проект рішення «Про зміну назви та перепрофілювання (зміна типу) Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на Голосківську гімназію (зі структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» (проект рішення додається). Сільською радою буде проведено громадське обговорення вищезазначеного проекту рішення сесії Гуменецької сільської ради.

12:45 27.08.2021

Проєкт рішення про реорганізацію навчальних закладів с-ща Сахкамінь

Гуменецька сільська рада доводить до відома жителів Гуменецької сільської ради проект рішення «Про реорганізацію шляхом злиття Сахкамінського закладу дошкільної освіти «Малятко» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та Сахкамінської гімназії (з структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в Сахкамінську гімназію (з структурними підрозділами початкова школа та дошкільний підрозділ) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» (проєкт рішення додається). Сільською радою буде проведено громадське обговорення вищезазначеного проекту рішення сесії Гуменецької сільської ради.

12:35 27.08.2021

Проєкт рішення про реорганізацію навчальних закладів с. Цикова

Гуменецька сільська рада доводить до відома жителів Гуменецької сільської ради проект рішення «Про реорганізацію шляхом злиття Циківського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та Циківської гімназії (з структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в Циківську гімназію (з структурними підрозділами початкова школа та дошкільний підрозділ) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» (проєкт рішення додається). Сільською радою буде проведено громадське обговорення вищезазначеного проекту рішення сесії Гуменецької сільської ради.

12:31 27.08.2021

За реагування Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до державної власності повернуто 260 га землі вартістю майже 19 млн. грн.

Під час судового розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до державної власності повернуто 260 га землі вартістю майже 19 млн. грн.

11:22 25.08.2021