Дата: від до Скинути

Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу з проведення оцінки в наступній редакції

1. Дата проведення конкурсу: 31.01.2022р.; час проведення конкурсу: 09:00 год. (об’єкт 2.1.) місце проведення конкурсу: Гуменецька сільська рада, загальний відділ, (вул. Першотравнева 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька область).

13:28 31.12.2021

Кам’янець-Подільський відділ УДМС інформує: ID-картка – зручність у використанні та високий рівень захисту

Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. З 2016 року в Україні запроваджено паспорт громадянина України у формі ID-картки, який містить безконтактний електронний носій.

15:19 30.12.2021

На Хмельниччині прийняли «Програму сприяння розвитку добровільної пожежної охорони»

Забезпечення громадської безпеки та розвиток руху добровільних пожежних на місцевому рівні є одними із пріоритетних завдань МВС України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

15:43 23.12.2021

Новації застосування РРО/ПРРО з 01 січня 2022 року

Кам’янець-Подільська ДПІ інформує, що з 01 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі - ПРРО).

11:47 23.12.2021

Кам'янець-Подільською окружною прокуратурою систематично вживаються заходи щодо відшкодування шкоди, завданої державі внаслідок незаконної порубки дерев

Прокуратурою ефективно проводиться робота, спрямована на захист державних інтересів у сфері охорони навколишнього природного середовища та стягнення коштів до бюджету. З метою поновлення інтересів держави прокуратурою вживаються заходи представницького характеру.

08:54 16.12.2021

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

♦ Відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» ♦ Напрям використання коштів, сплачених на єдиний рахунок (залишки) ♦ Покроковий опис процесу визначення платниками в ІТС «Електронний кабінет» напряму використання коштів, сплачених на єдиний рахунок (залишки) ♦ Терміни сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування ♦ Особливості подання податкової декларації платниками єдиного податку ♦ Платники спілкуються з Кам’янецькими податківцями по телефонному зв’язку «гаряча лінія»

09:24 14.12.2021

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Податкова інформує ♦ Порядок подання заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою №5ДР ♦ Особливості сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування ♦ Подання повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунку ♦ До уваги платників податків – користувачів реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій!

08:54 07.12.2021

Представництво прокуратурою інтересів держави при визнанні майна безхазяйним

Кам`янець-Подільською місцевою прокуратури ефективно використовують представницькі повноваження з метою захисту державних інтересів у сфері використання та охорони комунального майна.

08:53 07.12.2021