Дата: від до Скинути

До 7 років позбавлення волі засудили кам’янчанина, який  спричинив  знайомому тяжкі тілесні ушкодження

До 7 років позбавлення волі засудили кам’янчанина, який спричинив знайомому тяжкі тілесні ушкодження

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, судом підтверджено вину 41-річного кам’янчанина в умисному спричиненні тяжких тілесних ушкоджень та залишення в небезпеці (ч. 1 ст. 121, ст.128, ч.1 ст.135 Кримінального кодексу України).

15:50 18.04.2022

Причини виникнення виробничого травматизму під час весняно-польових робіт

Весняно-польові роботи — напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, навесні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових тракторних і, майже, така ж частка транспортних робіт.

09:11 16.04.2022

На час війни бланк лікарняного можна роздрукувати – він прирівнюється до звичайного і є підставою для отримання допомоги від ФССУ

Через бойові дії, ускладнену логістику і технічні обмеження, створення електронних лікарняних або видача паперових листків непрацездатності сьогодні можуть бути ускладнені.

12:19 14.04.2022

09:49 12.04.2022

Інформація щодо роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

У зв’язку із військовою агресією з боку російської федерації відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, Луганській області, Харківській області знаходяться у зоні активних бойових дій і не мають можливості виконувати свої функції в повному обсязі внаслідок руйнування деяких приміщень або постійних обстрілів.

15:02 06.04.2022

На Хмельниччині староста села підробила дублікат заповіту померлої односельчанки, щоб заволодіти її землею

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно старости одного з сіл Кам’янець-Подільського району за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

08:23 06.04.2022

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ!

Головне управління ДПС у Хмельницькій області, як і уся Державна податкова служба України працює в оперативному режимі та продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску з метою наповнення бюджету. В зв’язку із цим важливим фактором своєчасного та вірного зарахування податків є правильне заповнення платником усіх обов’язкових полів реквізиту «Призначення платежу» під час оформлення розрахункових документів.

19:01 31.03.2022

Лікарняні та декретні допомоги евакуйовані працівники можуть отримати напряму від Фонду соціального страхування України

Фонд соціального страхування України є гарантом фінансової та медико-соціальної підтримки для мільйонів українських працівників, вагітних жінок, потерпілих на виробництві та їх родин.

13:36 31.03.2022