Інформація про висновок з оцінки впливу на довкілля

АТ «Подільський цемент» інформує про отримання  висновку з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, яка підлягає оцінці впливу на довкілля. Висновок з оцінки впливу на довкілля виданий Департаментом природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації №2021868358-012/1 від 29.03.2022. Реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності №2021868358.

16:11 10.05.2022

Обережно! Вибухонебезпечні предмети!

В наслідок широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну та ведення їх військами активних бойових дій, постійних обстрілів, мінувань територій та об’єктів цивільної інфраструктури в межах населених пунктів, включаючи встановлення саморобних вибухових пристроїв, майже 14 % території держави стали небезпечними від вибухонебезпечних предметів.

16:12 06.05.2022

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

♦ Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вимагає припинення оренди земель енергетики вартістю більше 46 млн. грн. ♦ ♦ За позовом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури припинено неправомірне використання землі НПП «Подільські Товтри» вартістю 6 млн. грн. ♦

10:29 03.05.2022

До уваги платників податків – векселедавців з акцизного податку!

У зв’язку із запровадженням відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 на всій території України воєнного стану та з метою забезпечення можливості платникам податків ставити на облік та погашати податкові векселі з акцизного податку протягом дії такого правового режиму Державна податкова служба України інформує.

10:24 03.05.2022

На Кам’янеччині завдяки органам прокуратури бюджет однієї з громад поповниться майже на 140 тисяч гривень

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд задоволив позов Кам’янець-Подільської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Орининської сільської ради про відшкодування шкоди завданої навколишньому природному середовищу незаконною порубкою дерев на суму 139 тис. грн.

14:07 27.04.2022

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

♦ Зміни законодавства: Основні новації Закону 2173 ♦ Проведення розрахункових операцій, що здійснюються в режимі офлайн програмних РРО продовжено ♦ ПРРО: Як зареєструвати програмний РРО через Електронний кабінет

09:17 27.04.2022

Подання податкової звітності в період дії військового стану

З метою забезпечення якісного обслуговування платників податків, в т.ч. щодо приймання та обробки податкової звітності в період дії військового стану, Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області наголошує, що особливо зручним, найбільш доступним та функціональним є сервіс ДПС України «Електронний кабінет платника».

08:59 22.04.2022

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

♦ Під час воєнного стану кампанія декларування доходів отриманих громадянами у 2021 році продовжується ♦ ♦ Щодо ведення обліку товарних запасів ФОПами у разі надання виключно послуг, у тому числі посередницьких ♦ ♦ Активи, які підлягають одноразовому (спеціальному) добровільному декларуванню ♦

16:50 20.04.2022