Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

♦ Винуватця смертельної ДТП у с. Балин Кам’янець-Подільського району позбавлено волі та права керувати транспортними засобами ♦ Прокуратура через суд вимагає повернути у комунальну власність землю вартістю близько мільйона гривень

13:11 18.02.2022

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

♦ Який алгоритм дій подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через вебпортал ДПС? ♦ Як здійснити перереєстрацію ПРРО, у тому числі в разі зміни найменування або адреси господарської одиниці, де використовується такий ПРРО? ♦ Чи може бути зменшена ставка збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

14:36 17.02.2022

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вживає заходи до повернення незаконно приватизованої землі - «подвійна приватизація»

Відповідно до ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства – не більше 2 гектар.

14:13 17.02.2022

Кам’янецькі податківці відзначили День єднання!

Перед будівлею Кам’янець-Подільської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області колектив податкової інспекції та платників податків Кам'янеччини, прикріпивши до одягу синьо-жовті стрічки, під виконання Державного Гімну України, з усією країною відзначили День єднання.

10:32 17.02.2022

Профілактика виробничого травматизму під час виконання весняно-польових робіт

З початком весняно - польових робіт суттєво зростають обсяги та інтенсивність виробничого процесу.  У цей час пожвавлюються й інші роботи в агропромисловому виробництві. Це збільшує ризик виробничого травматизму, особливо при недотриманні правил техніки безпеки та охорони праці й внаслідок неналежної організації робіт. Згідно із Законом України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний створити на робочих місцях у кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до вимог нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

14:30 16.02.2022

День єдності

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського, 16 лютого 2022 року оголошується Днем єднання, який має об’єднати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску.

11:32 16.02.2022

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

♦ Закон України № 1946: основні положення ♦ Коли подається «Звіт про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)» (форма № ЗВР-1)? ♦ Процедура стягнення податкового боргу ♦ За наявності обов’язку ведення обліку товарних запасів за місцем реалізації, фізичні особи – підприємці  мають здійснювати облік всіх товарів, які знаходяться в реалізації

10:05 12.02.2022

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

♦ Нова форма декларації про майновий стан і доходи ♦ Граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи ♦ Граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи за 2021 рік ♦ Основні випадки подання податкової декларації про майновий стан і доходи ♦ Податкова знижка для фізичних осіб ♦ Витрати, за якими фізична особа має право на отримання податкової знижки за 2021 рік ♦ Актуальні питання - відповіді про податкову знижку за окремими видами витрат ♦ Кам’янець-Подільська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області інформує про переваги подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. ♦ Задекларувати доходи, отримані у 2021 році, громадяни можуть до 3 травня 2022 року включно ♦ В яких випадках декларант має право подати нову звітну одноразову (спеціальну) добровільну декларацію

16:37 10.02.2022

ПРОКУРАТУРА ВІДСТОЮЄ ІНТЕРЕСИ ДІТЕЙ ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ ЗЕМЕЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою продовжуються вживатися заходи представницького характеру з питань захисту інтересів дітей та повернення земель навчальних закладів.

10:16 08.02.2022