Дата: від до Скинути

Проходження е-лікарняного на підприємстві для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі

Листок непрацездатності, що формується у Електронному реєстрі листків непрацездатності, є такою ж підставою для звільнення від роботи, оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, призначення матеріального забезпечення, як і його паперова версія.

20:25 14.06.2021

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДКУП

* ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДКУП *  * Судом задоволено позовні вимоги Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури *

10:06 10.06.2021

В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності.

Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.

14:51 08.06.2021

08.06.2021 в ЦНАПі здійснюватиметься прийом громадян спеціалістом Управління Пенсійного фонду України

Шановні жителі Гуменецької територіальної громади! Повідомляємо, що 08.06.2021 року з 9.00 до 13.00 в приміщенні ЦНАПу Гуменецької сільської ради буде проводитись прийом громадян спеціалістом Управління Пенсійного фонду України.

09:54 07.06.2021

Форма 20-ОПП обов’язкова для подання до податкових органів

Кам’янець-Подільська ДПІ повідомляє, що всі платники податків зобов’язані повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку. Це передбачено п. п. 63.3 ст.63 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

14:08 04.06.2021

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

* Прокуратура вимагає здійснити допоставку товару згідно договору про закупівлю пального за бюджетні кошти * * Тернополянин відповідатиме за незаконну порубку дерев на території національного природного парку «Подільські Товтри» * * Жителя м. Кам’янця-Подільського засуджено за хуліганство та спричинення тілесних ушкоджень працівникам комунального підприємства *

14:03 04.06.2021