Дата: від до Скинути

Робочі зустрічі: Податківці спільно з громадою шукали резерви наповнення бюджету

Актуальні питання залучення наявних резервів додаткових надходжень податків і зборів до місцевих бюджетів, у тому числі за рахунок надходжень акцизного податку із реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та плати за ліцензії на виробництво, вирішення проблем легалізації землі та заробітної плати обговорено на спільній зустрічі заступника начальника Кам’янець-Подільської ДПІ Ніни Чесньовської, завідувача територіального сектору контролю за підакцизною продукцією ГУ ДПС у Хмельницькій області Наталії Лупійчук, начальника фінансового відділу Гуменецької сільської ради Лесі Дубчак та представників земельного відділу і спеціалістів по надходженню коштів до бюджету громади.

14:41 23.06.2021

Представництво прокуратурою інтересів держави при визнанні майна безхазяйним

Кам`янець-Подільською місцевою прокуратури ефективно використовують представницькі повноваження з метою захисту державних інтересів у сфері використання та охорони комунального майна.

09:02 22.06.2021

Проходження е-лікарняного на підприємстві для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі

Листок непрацездатності, що формується у Електронному реєстрі листків непрацездатності, є такою ж підставою для звільнення від роботи, оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, призначення матеріального забезпечення, як і його паперова версія.

20:25 14.06.2021

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДКУП

* ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДКУП *  * Судом задоволено позовні вимоги Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури *

10:06 10.06.2021

В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності.

Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.

14:51 08.06.2021