Дата: від до Скинути

Новини податкового законодавства та законодавства щодо єдиного соціального внеску

• До уваги платників! • • Податкові пільги для бізнесу подовжено до закінчення карантину • • Деклараційна кампанія 2020 року триває • • РРО: новації 2020 року • • Про інформаційні листи • • Нагадуємо: з 2 квітня – нові ліміти доходів для «єдинників» І-ІІІ груп • • Затверджено Порядок функціонування єдиного рахунку для сплати податків, зборів, ЄСВ •

15:26 21.05.2020

Обробка посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів

Згідно повідомлення агропідприємства ТОВ "Енселко-Агро" в селах Великозалісся, Думанів, Залісся Друге, Дубинка, Киселівка з 19.05.2020 по 25.05.2020 буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів.

14:53 18.05.2020

Вітання із Міжнародним днем сім’ї

Дорогі мої краяни! Шановні родини Гуменецької об’єднаної територіальної громади! Від щирого серця вітаю вас із Міжнародним днем сім’ї! Святом сповненим щирого почуття кохання один до одного, батьківської любові до дітей, глибокої вдячності і безмежної шани до батьків.

09:43 15.05.2020

Вітання з Днем матері

Сьогодні найособливіше свято – Міжнародний День матері. А незабаром і День сім’ї. Ці два свята, мабуть – найзворушливіші для кожного серця. Тому що для кожного з нас немає нікого ріднішого і святішого, ніж мама, сім’я, родина, рід… Адже саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро. А берегинею усього цього є мудра Жінка-мати, Ненька, чий неповторний і єдиний образ ми всі від самого народження і до смерті несемо в душі, котра завжди зрозуміє, пробачить і пожаліє, котра подарувала життя, вигодувала й виростила, оберігала від негараздів, часом навіть і не шкодуючи себе заради щастя дитини. Образ української матері, яку завжди відрізняли ще й надзвичайна щедрість душі, безприкладна віра і самопожертва, палка любов і велике терпіння.

12:30 10.05.2020

Вітаємо з Великоднем!

Дорогі мої краяни! Шановні жителі Гуменецької об’єднаної територіальної громади! У ці благословенні дні дозвольте щиро привітати вас зі святом Світлого Христового Воскресіння!

08:28 19.04.2020

Про закріплення території обслуговування за закладами освіти на території Гуменецької ОТГ

13:35 15.04.2020

До уваги жителів Гуменецької об’єднаної територіальної громади!

На виконання п. 5 протоколу №3 позачергової комісії з питань ТЕБ і НС обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року в області формується єдина база волонтерів на випадок масового поширення COVID – 19.

10:35 08.04.2020

• ФОП – платники єдиного податку: подання заяви щодо періоду щорічної відпустки або терміну втрати працездатності • Про строки надання адміністративних послуг на період карантину • Наполягайте на офіційному працевлаштуванні! • Чи будуть штрафи за порушення строків сплати самостійно нарахованих податкових зобов'язань? • Платникам податків про мораторій на проведення перевірок • Декларування доходів, отриманих у 2019 році • «пРРОсто» – зручне рішення для бізнесу • Які платники звільняються від плати за землю за березень - квітень 2020 року? • Як громадянин може дізнатися про наявність податкового боргу?

09:27 07.04.2020