НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

• Набрав чинності Указ Президента України щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб – підприємців. • Інформація для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку щодо застосування РРО. • Платникам єдиного податку 1 групи РРО не потрібні. Для решти представників мікробізнесу будуть безкоштовні програмні РРО від ДПС. • Як повернути помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання та пені. • Чи є строк давності щодо нарахування штрафів за несплату ЄСВ?

08:51 18.11.2019

Повідомлення про проведення громадських слухань

21 листопада 2019 року о 16:00 відбудуться громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акта «Про затвердження вартості платних послуг, які надаються закладами культури та екскурсійних послуг на об’єктах Гуменецької об’єднаної територіальної громади»

09:32 14.11.2019

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

• Сплата податків за новими реквізитами • З 01.11.2019 запрацював новий механізм повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені • Економте свій час – користуйтесь електронними сервісами ДПС • Створення та подання фінансової звітності можливо за допомогою Електронного кабінету • Про форми фінансової звітності, які подають платники податку на прибуток підприємств

10:22 06.11.2019

До відома мешканців Гуменецької об'єднаної територіальної громади!

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області повідомляє, що 08 листопада 2019 року з 10:00 до 13:00 години в Гуменецькій територіальній громаді (с.Гуменці, вул. Першотравнева, 69) буде проводитись прийом громадян спеціалістом Кам’янець-Подільського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян, з метою надання консультацій з питань пенсійного забезпечення та прийому (видачі) необхідних документів.

09:18 04.11.2019