Дата: від до Скинути

Соціальний захист застрахованих осіб, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19

Фонд соціального страхування України реалізує державне завдання та активно здійснює соціальний захист застрахованих осіб, у тому числі медичних працівників, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.

16:20 12.11.2020

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

16:10 11.11.2020

Травмонебезпечний період опалювального сезону

Під час опалювального сезону в навчальних закладах з’являється висока ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, вибухів, у тому числі під час експлуатації котелень, причинами яких є недотримання вимог безпеки з питань охорони праці.

15:48 21.10.2020

Заключне сесійне засідання Гуменецької сільської ради VII скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Гуменецької сільської ради VII скликання, розпорядження №92-р від 09 жовтня 2020 року «Про скликання 62 (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VII скликання», сьогодні 16 жовтня 2020 року відбулося заключне сесійне засідання Гуменецької сільської ради VII скликання, у якому прийняли участь усі 25 депутатів, старости Гуменецької сільської ради, начальники управлінь та структурних підрозділів сільської ради.

16:40 16.10.2020