Екскурсія в  музей мініатюр

Екскурсія в музей мініатюр

3 жовтня 2017 року учні 5-го та 3-го класів Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснили екскурсію до м.Кам′янця-Подільського та відвідали музей мініатюр «Замки України».

13:32 04.10.2017

День європейських мов

26 вересня учні Нігинської загальноосвітньої школи долучилися до святкування Дня європейських мов, який не просто нагадує про те, що існує багато мов, але ще й спонукає громадян вивчати їх.

13:51 03.10.2017

І знову Гран-Прі

30 вересня 2017 року ансамбль ложкарів та народних інструментів „Вербівчани” Вербецького будинку культури, прийняв участь у Міжнародному фестивалі конкурсі мистецтв „Джерело надій” в м.Київ та здобув кубок Гран-Прі фестивалю.

16:43 02.10.2017

Серце одиноке добром обігрій (День людей похилого віку)

1 жовтня у всьому світі традиційно відзначають День людей похилого віку. (с.Гуменці, с.Нігин, с-ще Сахкамінь, с.Вербка, с.Слобідка-Гуменецька, с.Голосків, с.Великозалісся, с.Абрикосівка, с.Пудлівці, с.Залісся Друге)

11:57 02.10.2017