Свято с.Нігин

22 вересня 2017 року, після Різдва Пресвятої Богородиці, в Нігинському сільському будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню села „Моє село – це серця рідна пристань”.

13:20 28.09.2017

Подорож на Кармалюкову гору

27 вересня міжнародний день туризму тому ми, працівники Гуменецького сільського будинку культури, організували подорож з клубними та бібліотечними працівниками Гуменецької сільської ради в село Привороття Друге на Кармалюкову гору. Оскільки цього року виповнилось 230 років з дня народження українського Робін Гуда – Устима Кармалюка.

09:19 28.09.2017

Запобігання небажаної вагітності (контрацепція)

26 вересня 2017 року під керівництвом директора комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ольги Шевчук, зокрема фахівцями відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, в Гуменецькому навчально-виховному комплексі серед учнів 9-11 класів (загальна кількість осіб – 37) до «Всесвітнього дня контрацепції» був проведений груповий захід на тему: «Запобігання небажаної вагітності (контрацепція)».

14:56 27.09.2017

Допомога малозабезпеченим та багатодітним

З ініціативи голови Гуменецької сільської ради та за підтримки депутатського корпусу Гуменецької ОТГ, Гуменецьким територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених та багатодітних сімей, які проживають у с. Гуменці, с. Вербка, с. Супрунківці, с. Абрикосівка та с. Колубаївці.

14:42 27.09.2017

Свято села Улянівка

20 вересня, у переддень великого християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці, жителі села Улянівка святкували престольний празник і свято села.

10:22 26.09.2017

Книга шукає друзів

22 вересня працівниками культури с.Слобідка-Гуменецька організовано пересувний абонемент "Книга шукає друзів".

16:42 25.09.2017

Підготовка до свята села

В Пудлівецькому ДНЗ "Журавлик" за участі працівників культури розпочалися репетиції до свята села.

12:36 25.09.2017

У гості казка йде

15 вересня у дитячому садочку «Малятко» відбувся дебют новоствореної дитячої театральної студії «Овація» Сахкаміньського сільського клубу (художній керівник Віталіна Пиріжок).

10:47 25.09.2017