110 річниця з дня народження Олени Теліги

4 серпня в с. Нігин в бібліотеці Григоришена О.В. провела літературний подіум "Берегиня українського духу" до 110 річниці з дня народження Олени Теліги.

10:37 07.08.2017

Чудо-кавун (доповнено 05.08.2017, 8:10)

3 серпня – Всесвітній день кавуна. Цей смугастий, солодкий смаколик не спроста має право на своє власне свято, адже він гарно тамує спрагу і смачний, і низькокалорійний. (с.Гуменці, с.Нігин, с.Слобідка-Гуменецька)

11:50 04.08.2017

ОБЕРЕЖНО, СПЕКА!

Сектор економічної політики, комунальної власності, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи загального відділу Гуменецької сільської ради повідомляє,

16:00 03.08.2017

Хай пісня лине поміж нас

30.06.2017 в сільському клубі села Малозалісся відбувся вечір української пісні «Хай пісня лине поміж нас».

13:38 02.08.2017

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань

Гуменецька сільська рада повідомляє, що з 28.07.2017 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної промисловості (будівництво цеху по переробці м’яса та виготовленню ковбасних виробів) підприємця Пирогівського Андрія Васильовича на його приватній земельній ділянці за межами населених пунктів Гуменецької об’єднаної територіальної громади Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

16:45 01.08.2017

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Гуменецькій сільській раді

1. Найменування органу місцевого самоврядування, його місцезнаходження, адреса та номер телефону: Гуменецька сільська рада, вул. Першотравнева, 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільського р-ну, Хмельницької області, 7-59-10.

16:41 01.08.2017

Свято збереження традицій (с.Нігин)

Вічна пісня барв і кольорів, Неповторна музика натхнення! Шепіт трав і шелест яворів, Хрестиком покладено в рядки, Поспліталось, блиснуло веселкою Ніжність материнської руки Пісні ще весільної, веселої, Дух народу в колір заплете, Проросте і піснею, і цвітом. А над цвітом гляньте, а над світом Українська вишивка цвіте!

17:20 31.07.2017