У світ книжкового міста

Книга – джерело знань, з якого черпають мудрість. Вона є одним із головних засобів у вихованні підростаючого покоління, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, привчає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

12:51 22.06.2017

Медалі з Білорусі

У місті Гродно (Білорусь) 17-18 червня 2017 року проходив відкритий чемпіонат з легкої атлетики серед ветеранів за участю спортсменів з Білорусі, Литви, Латвії, Польщі та України.

08:45 22.06.2017

Клоуни у дитячому садку с. Нігин

16.06.2017 працівниками Нігинського сільського будинку культури було проведено конкурсно-розважальну програму для дошкільнят дитячого садочку "Білочка" с. Нігин із іграми й танцями.

09:37 19.06.2017

Привітання медиків з професійним святом (с.Голосків)

16 червня  староста села Голосків Є.І.Мандзюк разом з працівниками культури, діловодом та соціальним працівником привітали з наступаючим професійним святом –  Днем медика – наших медичних працівників, людей нелегкої, але такої почесної і важливої праці:

17:12 16.06.2017

Нам без книг ніяк не можна

16 червня 2017 року Сахкамінською філією Гуменецької публічної бібліотеки проведено екскурсію „Нам без книг ніяк не можна”.

16:43 16.06.2017