Свято села Вербка

Нехай багатіє, зростає і квітне людям на щастя і добро Село моє рідне, затишне і привітне Маленьке вкраїнське село...

14:15 10.11.2017

Осінні канікули у Сахкамінській школі

Для організації виховної роботи у школі під час осінніх канікул з 30.10.2017 по 06.11.2017 у Сахкамінській школі був розроблений та затверджений план роботи. До класних керівників, учнів, батьків своєчасно було доведено, які заходи відбудуться у школі в рамках канікул.

15:49 09.11.2017

День української писемності та мови

6 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, в Гуменецькому сільському будинку культури проведено свято «Кожному миле його слово рідне».

09:07 08.11.2017

Вечір спогадів "А роки летять..."

Коли розцвітає ромашка в саду, Подумки я в юність іду, А роки летять, а роки летять, Їх навіть на крилах не можна догнать.

22:24 06.11.2017