Турнір до Всесвітнього дня молоді в селі Нігин

10 листопада 2017 року, під керівництвом директора комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ольги Шевчук, начальником та фахівцем відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю до Всесвітнього дня молоді в селі Нігин було проведено турнір з більярду та настільного тенісу.

09:08 21.11.2017

Від зернини до хлібини

16 листопада працівники культури с.Слобідка-Гуменецька Кодовбецька Я.Ю. та Сороката І.М. завітали до учнів 2-А класу ЗОШ №6 (вчитель Кадиш Г.В.) та провели з ними виховну годину на тему "Від зернини до хлібини".

16:54 20.11.2017

Вареники не ліниві (с. Малозалісся)

В Україні дуже полюбляють вареники. Ця страва з борошна та начинки вважається, на рівні з борщем, найтиповішою в українській національній кухні.

10:28 20.11.2017

Оголошення про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду комунального майна Гуменецької об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням 8 сесії VII скликання № 6 від 13.05.2016, оголошує про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення, що знаходяться в оперативному управлінні відділу, а саме:

09:50 17.11.2017

Вчимося любити культуру змалку!

15 листопада до Слобідко-Гуменецького клуба і бібліотеки завітали вихованці старшої групи "Калинонька" ДНЗ №22 разом із вихователем Чорнопиською Т.А.

09:21 17.11.2017