Вітаємо з Великоднем!

Дата: 19.04.2020 08:28

Дорогі мої краяни! Шановні жителі Гуменецької об’єднаної територіальної громади!
У ці благословенні дні дозвольте щиро привітати вас зі святом Світлого Христового Воскресіння!

Знаю, що зараз нам усім нелегко та тривожно на душі, але ми свято віримо, що Світло Воскресіння Христового надасть нам сили перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бо ж із настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії і сподівання. Тому нехай в цей день також воскресне у ваших душах усе найпрекрасніше на землі: непохитна віра, щира відданість і вічна любов.

У злагоді та братерській любові направляймо сьогодні наші молитви до Господа, благаймо Його благословити нашу державу, послати нашому народові духовне оновлення, дарувати нам мир, здоров’я, злагоду, достаток.

Нехай у день святої неділі торкнеться вас Господня благодать. Нехай за столом збереться вся сім’я, запашна Великодня пасочка та колоритна українська писаночка прикрасить кожен щедрий кошик, а Великодня радість, милосердя огорнуть усі ваші душі!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, сільський голова Інна Абдулкадирова.