Інформаційний вісник уряду

22.10.2018: Без бюджету-2019 10 мільйонів пенсіонерів залишаться без підвищення пенсій.  24.10.2018: Уряд відзвітував за 9 місяців роботи в 2018 році.

08:38 25.10.2018

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Гуменецька сільська рада повідомляє, що з 12.10.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо проекту детального плану території (площею біля 12 га) за межами села Улянівка на території Гуменецької сільської ради Кам’янець-одільського району Хмельницької області, розробленого на замовлення Кам’янець- Подільської райдержадміністрації.

10:34 12.10.2018

Гуменецька сільська рада повідомляє, що з 12.10.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо проекту детального плану території частини с. Лисогірка для зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1651 га (кадастровий №6822481800:04:001:0395) з «Для ведення особистого селянського господарства» на «Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд».

10:28 12.10.2018