Прийнято сільський бюджет на 2019 рік

21 грудня 2018 року відбулося засідання 41 сесії Гуменецької сільської ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь 24 депутати, старости, начальники відділів виконавчого апарату, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ сільської ради.

17:13 21.12.2018

Роз’яснення Держпродспоживслужби щодо державної реєстрації потужностей

Згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» ст. 25 оператори ринку, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

08:55 21.12.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про природні монополії» виконавчий  комітет Гуменецької сільської ради, повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Гуменецької сільської ради  «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території  Гуменецької  сільської ради».

10:01 18.12.2018

Кір (інформує Управління ДПСС в Кам’янець-Подільському районі)

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку у світі 30–40 мільйонів дітей хворіють на кір, понад 800 тисяч помирають від самої інфекції та її ускладнень. Це означає 314 смертей на день, 13 смертей щогодини.

12:31 14.12.2018