Дата: від до Скинути

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

12:35 04.02.2019

День соборності

Сахкамінь, Гуменці (школа та будинок культури), Вербка (школа та клуб), Великозалісся, Абрикосівка, Слобідка-Гуменецька, Залісся Друге, Нігин:

13:38 22.01.2019

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади в Гуменецькій сільській раді

1. Найменування органу місцевого самоврядування, його місцезнаходження, адреса та номер телефону: Гуменецька сільська рада (відділ земельних відносин та комунальної власності), вул. Першотравнева, 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільського р-ну, Хмельницької області, 7-59-10.

09:25 04.01.2019