Позачергове засідання сесії

09 липня 2018 року відбулося засідання тридцять шостої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VII скликання, у якому прийняли участь 22 депутати, старости Гуменецької сільської ради, начальники управлінь та структурних підрозділів сільської ради.

19:58 09.07.2018

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Гуменецька сільська рада повідомляє, що з 06.07.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо проекту детального плану території на реконструкцію та обслуговування будівель зернокомплексу по вул. Польовій, 1 «Г» за межами села Нігин на території Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, розробленого на замовлення Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.

13:44 06.07.2018

День Конституції України

у с.Гуменці, с.Голосків та с.Улянівка, с.Вербка, с.Пудлівці, с.Нігин, с.Малозалісся,  Додано 02.07.2018: с.Великозалісся  Додано 03.07.2018: с.Думанів

00:55 02.07.2018

ЦНАП інформує: з 02.07.2018 року змінюються рахунки!

У зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02.07.2018 року вводяться нові реквізити рахунків  з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів. Повідомляємо, що з 2 липня 2018 року адміністративні послуги будуть надаватися виключно за новими реквізитами рахунків, які можна дізнатись в центрі надання адміністративних послуг Гуменецької сільської ради.

09:39 22.06.2018