Легкоатлетичні змагання

26-27 квітня у Кам’янці-Подільському відбулися традиційні змагання з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів – уродженців Хмельниччини Фаїни Мельник (метання диска) та Анатолія Бондарчука (метання молота).

20:48 08.05.2018

Спартакіада школярів з легкої атлетики

24 квітня на базі Гуменецького НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназії відбулась Спартакіада школярів Гуменецької об’єднаної територіальної громади з легкої атлетики.

18:58 07.05.2018

День пам’яті Чорнобиля

Відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті Чорнобиля у с.Гуменці, с.Вербка, с-щі Сахкамінь (школа); додано 27.04.2018: с.Пудлівці, с.Голосків і Улянівка, с-ще Сахкамінь, с.Слобідка-Гуменецька, с.Великозалісся

14:36 26.04.2018