Правила поведінки на воді

Гуменецька сільська рада звертається до всіх мешканців об’єднаної громади з проханням: відпочиваючи на водних об’єктах,  дотримуйтеся заходів безпеки.

14:12 30.05.2018

Самоцвіти дитячих талантів (+відео)

14 травня 2018 року Центром дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

14:11 25.05.2018

Моє село – душі криниця (Свято сіл Дубинка та Залісся Друге)

Моє село полями оповите До щему наймиліше на землі Окрайчик неба у зеленім житі Що світиться, мов зірочка, в імлі. Правічне поле, де медова кашка Неначе море сонячне шумить І вигляда із колосків ромашка, І волошковий всесвіт жебонить.

10:29 23.05.2018