Дата: від до Скинути

Відбулася атестація педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти

Педагогічна професія – одна з найважливіших. Вона виникла на ранніх етапах розвитку людства у зв’язку з потребою передавати набутий досвід. І хоча головне завдання вчителя – навчати і наставляти – не змінилося з плином часу, за змістом самого навчання і виховання можна побачити як ускладнюються функції педагога.

17:16 04.04.2018

Гуменецька громада прийматиме фінальну Першість ФСТ "Колос" з футзалу серед дівчат

З 12 по 15 квітня 2018 року, за підтримки Гуменецької об'єднаної територіальної громади, проходитиме фінальна Першість Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" з футзалу серед дівчат 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н.

11:24 04.04.2018

Відкриття нової групи у садочку

2 квітня 2018 року у Гуменецький дошкільний навчальний заклад «Дивограй» завітало справжнє свято – відбулося урочисте відкриття четвертої групи дитячого садочка.

10:55 04.04.2018

Огляд художньої самодіяльності

Центром дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради 23 березня було проведено І етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставок декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

21:30 27.03.2018