Нарада бібліотечних працівників

7 лютого 2018 року в КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» відбулася нарада бібліотечних працівників усіх структурних підрозділів.

19:02 07.02.2018

Чергове засідання сесії

02 лютого 2018 року відбулося засідання 30 сесії Гуменецької сільської ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь 24 депутата.

16:46 02.02.2018

Інструктивно-методична нарада для директорів, заступників, вчителів початкових класів

Відповідно до програми всеукраїнського експерименту за темою „Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти” за ініціативи методичного центру відділу освіти 31 січня на базі Гуменецького НВК проведено інструктивно-методичну нараду для директорів, заступників, вчителів початкових класів громади.

15:01 02.02.2018

Пам’яті героїв Крут

с.Залісся Друге, с.Вербка, с.Малозалісся, с-ще Сахкамінь (бібліотека), с-ще Сахкамінь (клуб), с.Великозалісся, с.Абрикосівка; доповнено 30.01.2018: с.Гуменці, с.Нігин; доповнено 01.02.2018: с.Думанів.

23:14 29.01.2018

Всеукраїнський конкурс "Діти будують країну"

Давидова Наталія учениця Вербецького закладу освіти вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі "Діти будують країну" м. Київ.

12:32 26.01.2018