До уваги власників та орендарів водних об’єктів

Інформує сектор з питань ЕПКВЦЗНО та МРЗВ. Штучні водойми експлуатуються різними господарями та користувачами і є потенційно небезпечними об’єктами. Одним із важливих періодів експлуатації є пропуск весняної повені та дощових паводків.

12:41 26.02.2018

Комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал ВО»

Інформує сектор з питань ЕПКВЦЗНО та МРЗВ. Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2018 році», 01 березня 2018 року з 10.00 до 12.00 години буде проведена комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд та практичним включенням сирен.

12:37 26.02.2018

Скайп-консультація

22 лютого 2018 року у КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» відбувалась скайп-консультація жителів громади з юристами Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга».

12:49 25.02.2018

Позачергове засідання сесії

23 лютого 2018 року відбулося засідання 31 (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь 24 депутати.

15:24 23.02.2018

Додаткова інформація, щодо об’єкта комунальної власності (Гуменецької ОТГ), що підлягає продажу на аукціоні за методом зниження ціни

1. Після закінчення аукціону за методом зниження ціни внесені покупцями грошові кошти (10% початкової ціни об’єкта приватизації) у десятиденний строк повертаються усім учасникам аукціону. Покупцеві, який придбав об'єкт приватизації, зазначені грошові кошти зараховуються у встановленому порядку при остаточному розрахунку за придбаний об'єкт приватизації.

14:43 23.02.2018