Фінал Всеукраїнських змагань з футзалу серед дівчат

З 12 по 15 квітня за підтримки Гуменецької об’єднаної територіальної громади вперше у Хмельницькій області відбулась фінальна Першість України ФСТ «Колос» серед дівчат 2003-2004 та 2005-2006 років народження.

15:00 19.04.2018

Спартакіада школярів з шахів

11 квітня на базі Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулась Спартакіада школярів з шахів серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів Гуменецької об’єднаної територіальної громади. У змаганнях взяли участь дванадцять шахістів.

14:16 19.04.2018

Круглий стіл „Стан протидії торгівлі людьми на Хмельниччині”

17 квітня 2018 року працівники відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю комунальної установи «Гуменецький ТЦСО» взяли участь у засідання «круглого столу» на тему „Стан протидії торгівлі людьми на Хмельниччині”, яке відбулось у приміщенні Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.

13:51 18.04.2018

Вітаємо переможців та призерів турніру з легкої атлетики у м.Кам’янці-Подільському

З 12 по 14 березня у м. Кам’янець-Подільський відбувся ХІІІ традиційний турнір з легкої атлетики пам’яті першого майстра спорту Хмельницької області із стрибків у висоту, вчителя-методиста, Відмінника освіти Одінцова Бориса Омеляновича та пам’яті вчителя-методиста, Відмінника освіти, призера чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів Шмирка В’ячеслава Валентиновича.

18:00 17.04.2018

Вітаємо з 90-річним ювілеєм жительку Слобідки-Гуменецької

90 – солідна дата  Це тріумф життя без сумніву! Ваш всесвіт внутрішній дуже багатий Викликає у всіх повагу. Багато років за плечима гідних Є, що згадати і є чим пишатися! А сьогодні хочемо з любов’ю  Вас щиро привітати.

13:36 16.04.2018

Покликання бути лідером

10 квітня 1998 року Абдулкадирова Інна Григорівна по результатах виборів отримала повноваження сільського голови Гуменецької сільської ради.

09:21 10.04.2018

Відбувся І етап виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання

3 квітня 2018 року Центром дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради було проведено перший етап всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

21:48 05.04.2018