Вітаємо з ювілеєм!

24 лютого відсвяткував свій 80-й день народження житель села Улянівка Костишен Анатолій Дмитрович. Від імені голови Гуменецької ОТГ Інни Григорівни Абдулкадирової його прийшли привітати староста села Є. І. Мандзюк і працівники культури.

18:42 26.02.2019

Кір в Україні: симптоми небезпечної хвороби та його профілактика

Кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Кір – небезпечне вірусне захворювання. Саме ця інфекція є однією із основних причин дитячої смертності у світі.

08:31 25.02.2019

Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу з проведення експертної оцінки майна Гуменецької сільської ради

1. Дата проведення конкурсу: 11.03.2019 р.; час проведення конкурсу: 09:00; місце проведення конкурсу: Гуменецька сільська рада, загальний відділ, (вул. Першотравнева 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н., Хмельницька область).

16:24 19.02.2019

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРИВАТИЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

15.02.2019 р. сесією Гуменецької сільської ради прийнято рішення №27 "Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Гуменецької сільської ради VII скликання №10 від 30 серпня 2018 року "Про затвердження переліку об'єктів, що підлягають приватизації";

15:10 19.02.2019

Вітаємо жительку Голоскова з ювілеєм

15 лютого жителька села Голосків Ільніцька Станіслава Антонівна відзначила своє 80-річчя. З поважним ювілеєм її прийшли привітати староста села та працівники культури.

20:04 18.02.2019

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта

11:16 11.02.2019

До уваги жителів громади

Щовівторка з 09.00 до 12.00 год. в приміщенні Гуменецької сільської ради працює фахівець державної служби зайнятості.

14:20 08.02.2019